بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۱۶)

180,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 10 وات ولتاژ ورودی 18 تا 75 ولت ولتاژ خروجی 24 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۱۵)

180,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 10 وات ولتاژ ورودی 18 تا 75 ولت ولتاژ خروجی 15 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۱۴)

180,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 10 وات ولتاژ ورودی 18 تا 75 ولت ولتاژ خروجی 12 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۱۳)

180,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 10 وات ولتاژ ورودی 18 تا 75 ولت ولتاژ خروجی 5 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۱۲)

150,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 6 وات ولتاژ ورودی 18 تا 75 ولت ولتاژ خروجی 24 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۱۱)

150,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 6 وات ولتاژ ورودی 18 تا 75 ولت ولتاژ خروجی 15 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۱۰)

150,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 6 وات ولتاژ ورودی 18 تا 75 ولت ولتاژ خروجی 12 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۹)

150,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 6 وات ولتاژ ورودی 18 تا 75 ولت ولتاژ خروجی 5 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۸)

180,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 10 وات ولتاژ ورودی 9 تا 36 ولت ولتاژ خروجی 24 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۲)

150,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 6 وات ولتاژ ورودی 9 تا 36 ولت ولتاژ خروجی 15 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۳)

150,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 6 وات ولتاژ ورودی 9 تا 36 ولت ولتاژ خروجی 12 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۴)

150,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 6 وات ولتاژ ورودی 9 تا 36 ولت ولتاژ خروجی 24 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۵)

180,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 10 وات ولتاژ ورودی 9 تا 36 ولت ولتاژ خروجی 5 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۶)

180,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 10 وات ولتاژ ورودی 9 تا 36 ولت ولتاژ خروجی 12 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۷)

180,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 10 وات ولتاژ ورودی 9 تا 36 ولت ولتاژ خروجی 15 ولت
بستن

مبدل DC به DC ایزوله ویکتوری پاو (۱)

150,000 تومان
مبدل DC به DC ایزوله توان خروجی 6 وات ولتاژ ورودی 9 تا 36 ولت ولتاژ خروجی 5 ولت
بستن

اینفلوئنسر (برند سازی شخصی در عصر رسانه های اجتماعی)

30,000 تومان
بریتنی هنسی ترجمه: آناهیتا دخیلی

اگر صفحه اینستاگرام خود را بالا و پایین می کنید و از خود می پرسید، من هم لباس زیبا می پوشم، غذاهای هیجان انگیز می خورم و عاشق غروب آفتاب هستم؛ چرا کسی به من پول نمی دهد تا از زندگی ام لذت ببرم؟ یا اگر تعداد زیادی دنبال کننده دارید و حس می کنید در تولید محتوا حرفی برای گفتن دارید، اما برنامه بلندمدتی در سر ندارید؛ اگر به خاطر تعداد زیاد دنبال کننده هایتان، یا زندگی قابل توجهی که دارید، برندها با شما وارد مذاکره شده اند؛ یا اگر از خود پرسیده اند چرا همه اینفلوئنسر نمی شوند؟ این کتاب برای شماست.

بستن

برنامه نویسی به زبان C ویژه میکروکنترلرها

80,000 تومان
   حمید نجفی

برخی از مطالبی که در این کتاب کاملا کاربردی می آموزید : آشنایی با ساختار میکروکنترلرها مقدمات زبان برنامه نویسی C آشنایی با انواع داده در زبان برنامه نویسی C عملگرها و مقادیر نرم افزارهای مورد نیاز و شروع اولین پروژه دستورات شرطی و حلقه های تکرار توابع و کلاس های حافظه و اشاره گر ساختمان -یونیون و نوع شمارشی تعریف انواع داده با دستور TYPEDEF به همراه دهها مثال کاملا عملی و تکنیکی بر روی میکرو کنترلرها و رجیستری

ویژه
بستن

استارت آپ ۱۰۰ دلاری (راه‌اندازی کسب و کارهای ارزان)

45,000 تومان
كريس گيلبو ترجمه: محمد نوري‌زاده

اين كتاب حاصل تحقيقات ميداني و مصاحبه‌هاي پرشمار نويسنده با كارآفريناني بوده است كه استارت‌آپ‌هاي خود را با سرمايه‌اي اندك و با شعار «از كم شروع كن» به راه انداخته‌اند و در مدت زمان كوتاه توانسته‌اند با درآمدزايي، خود را از قيد و بندهاي كارهاي استخدامي برهانند. همين موضوع وجه تمايز اين كتاب با اكثر كتب كارآفريني موجود در بازار است كه داستان‌ها و تجربه‌هاي كسب و كارهاي بزرگي را مطرح مي‌كنند كه با سرمايه هنگفت، را‌ندازي شده‌اند. اين كتاب اكنده از ايده‌هاي نو و خلاقانه‌اي است كه مي‌تواند به طور مستقيم يا غيرمستقيم، راهنماي شما باشد. حتي اگر پيش از اين كسب و كاري را راه‌اندازي نكرده‌ايد باز هم اين كتاب مي‌تواند به شما براي انباشتن ثروتي چشمگير كمك كند. نمودارها، جدول‌ها و سياهه‌هاي بررسي به شما امكان مي‌دهد فرايند راه‌اندازي و اداره كسب و كار خود را روي كاغذ بياورند.

بستن

راندن برای شاد کردن

27,900 تومان

نویسنده (ها) :جوزف میشلی

مترجم (ها) :سعید جعفری - مهدی خیرالهی

این کتاب دو هدف اصلی را دنبال می‌کند. نخست اینکه از چشم‌انداز راهبردی، برنامه‌ریزی ماهرانه و موانع در طول سفر چندساله مرسدس بنز به شما دید درونی انحصاری بدهد. افزون بر این، این کتاب نقشه راهی را ارائه می‌کند که شما می‌توانید از آن به منظور هدایت گروه و تجارت خود به‌سوی فرهنگ وسواس در مورد مشتری و ارائه‌دهنده تجربه‌های نوآورانه مشتری بهره ببرید.

راندن برای شاد کردن نوشته شد تا نشان دهد چگونه رهبران مرسدس بنز تلاش کردند شرکت را به ارائه‌دهنده تجربه‌ای تبدیل کنند که اگر بهتر از برندهای اسطوره‌ای خدمات‌رسانی نبود، اما هم‌تراز آنان بود. این کتاب بدین منظور دو هدف اصلی را دنبال می‌کند. نخست اینکه از چشم‌انداز راهبردی، برنامه‌ریزی ماهرانه و موانع در طول سفر چندساله مرسدس بنز به شما دید درونی انحصاری بدهد. افزون بر این، این کتاب نقشه راهی را ارائه می‌کند که شما می‌توانید از آن به منظور هدایت گروه و تجارت خود به‌سوی فرهنگ وسواس در مورد مشتری و ارائه‌دهنده تجربه‌های نوآورانه مشتری بهره ببرید. پیش از آنکه بررسی کنیم که رهبران مرسدس بنز ایالات متحده چگونه تمرکز اصلی هدف رویایی تجربه مشتری استیو کانن را مدیریت کردند و پیش از آنکه برای ارتقای تجربه مشتری ابزاری ارائه دهم، بیایید نخست به بنیان برتری‌ای نگاه بیندازیم که برای پی‌ریزی سفر تجربه مشتری مرسدس بنز امریکا به خدمت گرفته شد.

بستن

موفقیت در بازاریابی شبکه ای (هفت گام برای حرفه ای شدن در بازاریابی شبکه ای)

11,900 تومان

   اریک ووری

   سعید گل محمدی،فریبا طیب نما

اریک وور با بیش از ۲۵ سال سابقه به عنوان یکی از سرآمدان و صاحب منصبان صنعت بازاریابی شبکه ای شناخته میشود...

کتابی که پیش رودارید از ابتدایی‌ترین مراحل یعنی انتخاب شرکت مناسب تا یافتن مشتریان و شرکای تجاری و نحوه دعوت به کار و پیگیری و گسترش شبکه و رسیدن به درآمدی انفعالی راهنمای شما خواهد بود. در بخشی از متن این کتاب می‌خوانید: « بدون شک در ابتدای عصر طلایی بازاریابی شبکه‌ای قرار داریم. کسانی که این فرصت را غنیمت شمرده و خود را به این موج بسپارند و با فراز و نشیب‌های آن همراهی کنند قطعاً تا چند سال آینده موفقیت‌های غیرقابل‌باوری را تجربه خواهند کرد. به‌عنوان یک مدرس و مشاور فروش و بازاریابی و رشد شخصی و پس از 13 سال تجربه ارتباط با سازمان‌ها و افراد بی‌شمار نمی‌توانم به‌راحتی از کنار چنین موجی عبور کنم. امروز که با چنین اعتقادی دراین‌باره صحبت می‌کنم، هستند متخصصین و اساتیدی که هنوز متوجه قدرت این تجارت نشده‌اند و بدون تحقیق مناسب و بدون درک صحیحی از این فرصت با نگاهی آلوده به شک با چنین موج قدرتمندی برخورد می‌کنند. چیزی که ما در دوره‌های آموزشی برای بازاریابان شبکه‌ای تأکید داریم این است که بازاریابی شبکه‌ای سیستم پیچیده‌ای ندارد ولی از طرفی نباید گول سادگی‌اش را بخوریم...»

بستن

صفر به یک (نکاتی در مورد استارتاپها / چگونه آینده را بسازیم)

30,000 تومان
   پیتر تیل و بلک مسترز    واسع علوی و راهله یوسف زاده

پیتر تیل نیاز به معرفی ندارد. او بنیانگذار شرکت PayPal و یکی از نخستین سرمایه‌گذاران فیسبوک است. یک کارآفرین موفق که کارهای زیادی انجام داده و در این کتاب شرح می‌دهد که چگونه شرکت‌های بزرگ از هیچ متولد می‌شوند. کتاب «صفر به یک» آنقدر بین کارآفرینان و استارتاپ‌ها محبوب است که مجله فوربز گفته که خواندن آن به شما احساس قدرت فرابشری می‌دهد. این کتاب از زمان انتشار همواره جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه نوآوری، کارآفرینی و استارتاپ‌ها بوده است و در اغلب لیست‌های «کتاب‌هایی که حتما باید مطالعه کرد» قرار دارد.

او که خود بیش از ۲.۲ میلیارد دلار ثروت دارد، مسیر تاریخی تولید ثروت و رابطه آن با نوآوری را در کتابش به خوبی تشریح می‌کند. در این کتاب همچنین درباره ماهیت رقابت، تولید محصول و سرمایه‌گذاری و اهمیت داشتن تیم خوب حرف می‌زند.

بیل گیتس بعدی دیگر سیستم عامل نمی‌سازد، لری پیج بعدی، موتور جستجو نمی‌سازد، اگر این افراد را کپی می‌کنید از آن ها چیزی یاد نمی‌گیرید. «صفر تا یک» به شما نشان می‌دهد که چگونه شرکت‌های صفر تا یکی بسازید و چگونه ارزش‌هایی جدید به دنیا اضافه کنید. «صفر تا یک» به توصیف پروسه‌ی ایجاد چیزی جدید از هیچ می‌کند. در واقع ایده‌ی کتاب در تقابل با ایده‌هایی است که از یک شروع می کنند، یعنی فقط به بهبود چیــــزی که قبلا وجود داشــــته بســـنده می‌کنند….

  • یک نابغه تنها ممکن است یک کار ادبی یا هنری کلاسیک خلق کند؛ ولی نمی‌تواند به‌تنهایی یک صنعت کامل را بسازد. استارتاپ‌ها بر روی این اصل عمل می‌کنند که باید با دیگران در کنار هم کار کنید تا کار به سرانجام برسد؛ ولی درعین‌حال، باید تا جایی که می‌توانید کوچک بمانید.
  • بزرگ‌ترین نقطه‌ی قوت یک شرکت جدید تفکر جدید است. اندازه‌ی کوچک جای بیشتری برای فکر کردن باز می‌کند و در این موضوع حتی از چابکی هم مهم‌تر است. این کتاب درباره‌ی پرسش‌هایی است که برای موفقیت در یک کسب‌وکار جدید باید از خود بپرسید و به آن‌ها پاسخ بدهید. چیزی که در ادامه می‌آید راهنمای درسی یا دانشنامه‌ی علمی نیست؛ بلکه تمرینی است برای تفکر؛ زیرا این کاری است که یک استارتاپ باید انجام بدهد؛ یعنی درباره‌ی ایده‌های به‌دست‌آمده تحقیق و از پایه درباره‌ی کسب‌وکار تجدیدنظر کند.
بستن

طراحی فیبرهای مدار چاپی با نرم افزار Altium Designer

77,000 تومان

مهندس حميد نجفي

کتاب «طراحی فیبرهای مدار چاپی با نرم‌افزار Altium Designer» نوشته‌ی «حمید نجفی» است. عناوین مهم این کتاب: آشنایی با فیبرهای مدار چاپی و مفاهیم موجود، طراحی نقشه‌های شماتیک، ساخت انواع کتابخانه‌های شماتیک، PCB و مجتمع، تبدیل نقشه‌های شماتیک به PCB، مسیریابی دستی و خودکار تا چندین لایه، طراحی نقشه‌های شماتیک چند بخشی، طراحی PCB با المان‌های SMD، طراحی در محیط سه‌بعدی، ایجاد حروف فارسی و آرم‌ها در PCB. کتاب حاضر را موسسه فرهنگی هنری «دیباگران تهران» منتشر کرده است.

بستن

طراحی با میکروکنترلرهای STM32

98,000 تومان
مهندس حميد نجفي

کتاب «طراحی با میکروکنترلرهای STM32» نوشته‌ی «حمید نجفی» است. در این کتاب سعی شده کدنویسی و طراحی با میکروکنترلرهای ARM شرکت ST به زبان ساده و روان توسط نرم‌افزار STM32CubeMX و کامپایلر IAR و سخت‌افزار پیاده‌سازی میکروکنترلر STM32F103RET6 به تفضیل توضیح داده شود. عنوان‌های مهم کتاب از این قرار است: آشنایی با میکروکنترلرهای STM32، طراحی سخت افزار مبتنی بر تراشه STM32F103RET6، به همراه کامپایلر STM32CubeMX آموزش نرم افزار IAR، انواع روش‌های برنامه‌ریزی و ابزارهای آن، تکنیک‌های تامین کلاک تراشه، راه‌اندازی پورت‌ها، اضافه کردن کتابخانه- LCD کارکتری، راه‌اندازی وقفه‌های خارجی، راه‌اندازی مبدل آنالوگ به دیجیتال، راه‌اندازی مدل دیجیتال به آنالوگ، راه‌اندازی تایمر، شمارنده و RTC، راه‌اندازی مدولاسیون عرض پالس، راه‌اندازی ارتباط آسنکرون UART، راه‌اندازی ارتباط سنکرون SPI، راه‌اندازی تایمر نگهبان، انواع تکنیک‌های اشکال زدایی. به همراه کتاب لوح فشرده (DVD) شامل فیلم‌های آموزشی فارسی ارائه شده است. کتاب حاضر را موسسه فرهنگی و هنری «دیباگران تهران» منتشر کرده است.