بستن

تفسیر خواب

۸۵,۸۰۰ تومان
زیگموند فروید مترجم: شیوا رویگریان
بستن

موسسه

۱۱۰,۰۰۰ تومان
استفن کینگ ترجمه: سعید دوج

نیمه های شب، در یک خیابان آرام در شهر مینه پلیس، مهاجمان مخفیانه به خانه ای وارد می شوند و پس از به قتل رساندن والدین لوک الیس (Luke Ellis) او را داخل یک خودروی ون مشکی می اندازند. تمام این عملیات کمتر از دو دقیقه زمان برد. "لوک" در موسسه ای چشم باز می کند؛ در اتاقی که شباهت زیادی به اتاق خودش دارد، با این تفاوت که این اتاق هیچ پنجره ای ندارد. خارج از در اتاق او، در های دیگری وجود دارند که پشت هر یک از آن ها کودکان دیگری با استعدادهای خاص زندانی شده اند. استعدادهایی نظیر قدرت کنترل ذهن و جابجایی اشیا با ذهن. همه این کودکان درست مثل "لوک" به این موسسه آورده شده اند و سرنوشت یکسانی دارند: نیک، کالیشا، جورج، آیریس و آوری دیکسون ده ساله. همه این کودکان در نیمه جلویی زندانی شده و مابقی، در قسمت عقبی ساکن هستند. به قول "کالیشا": "اینجا درست مثل هتلی است که اجازه ورود به آن را دارید، اما هیچوقت نمی توانید از آنجا خارج شوید." در این موسسه عجیب و مرموز، مدیر آن که خانم سیگزبی نام دارد، به کمک دیگر کارکنان به صورت بی رحمانه ای در تلاش برای خارج کردن قدرت های خارق العاده این کودکان می باشند. اینجا هیچ وجدان و خط قرمزی وجود ندارد. اگر همکاری کنید، جایزه می گیرید و اگر امتناع بورزید، مجازات سهمگینی در انتظارتان خواهد بود. همان طور که قربانیان بیشتری به قسمت عقبی موسسه فرستاده می شوند، شخصیت اول داستان بیشتر برای فرار و درخواست کمک تقلا می کند. اما مشکل اینجاست که هیچکس تا کنون موفق به فرار از این موسسه نشده است.

بستن

عنصر اصلی

۳۹,۰۰۰ تومان
گری کلر و جی پاپسان مترجم: رضا اسکندری آذر
بستن

زنی که مهم نبود

۲۵,۰۰۰ تومان
سونیا پرنل مترجم: محمد همتیان | محسن استاجی
بستن

معجزه توجه آگاهی

۲۰,۰۰۰ تومان
تیک نات هان مترجم: مرتضی کشمیری و پیوند جلالی
بستن

ابر جذاب

۴۲,۰۰۰ تومان
گبریل برنستین ترجمه: سارا پرویز خانی
بستن

آیین مقابله با بی شعوری (راهنمای شناخت بیشعوران و قربانیان آنها)

۵۴,۹۰۰ تومان
خاویر کرمنت ترجمه: مریم احمدی

بی‌شعوری مرضی است که هسته نجابت و شرافت انسانی را نشانه می‌گیرد. با وسوسه کوچک و آرامی شروع شده و بی‌شعور را به سمتی سوق می‌دهد که فکر می‌کند نجابت و شرافتمندی جزو نقاط ضعف انسان‌هاست نه فقط قوت.

بستن

رز سفید، جنگل سیاه

۴۴,۰۰۰ تومان
اِوین دِمپسی ترجمه: پگاه فرهنگ مهر
-۱۰%
بستن

پسران نیکل

۳۳,۰۰۰ تومان ۲۹,۷۰۰ تومان
کولسون وایتهد ترجمه: مهدی احشمه

جایزه ادبیات داستانی به کلسن وایتهد برای رمان پسران نیکل رسید که داستان مدرسه اصلاح تربیت در فلوریدا را روایت می‌کند.

‌وایتهد پیش از این جایزه ادبیات داستانی پولیتزر را در سال ۲۰۱۷ برای رمان راه‌آهن زیرزمینی دریافت کرده بود. "ویلیام فاکنر" و "جان آپدایک" از دیگر نویسندگانی هستند که جایزه ادبیات داستانی پولیتزر را بیش از یک بار دریافت کرده‌اند.