بستن

زنی که مهم نبود

۲۵,۰۰۰ تومان
سونیا پرنل مترجم: محمد همتیان | محسن استاجی
بستن

معجزه توجه آگاهی

۲۰,۰۰۰ تومان
تیک نات هان مترجم: مرتضی کشمیری و پیوند جلالی
بستن

ابر جذاب

۴۲,۰۰۰ تومان
گبریل برنستین ترجمه: سارا پرویز خانی
بستن

آیین مقابله با بی شعوری (راهنمای شناخت بیشعوران و قربانیان آنها)

۵۴,۹۰۰ تومان
خاویر کرمنت ترجمه: مریم احمدی

بی‌شعوری مرضی است که هسته نجابت و شرافت انسانی را نشانه می‌گیرد. با وسوسه کوچک و آرامی شروع شده و بی‌شعور را به سمتی سوق می‌دهد که فکر می‌کند نجابت و شرافتمندی جزو نقاط ضعف انسان‌هاست نه فقط قوت.

بستن

رز سفید، جنگل سیاه

۴۴,۰۰۰ تومان
اِوین دِمپسی ترجمه: پگاه فرهنگ مهر
-۱۰%
بستن

پسران نیکل

۳۳,۰۰۰ تومان ۲۹,۷۰۰ تومان
کولسون وایتهد ترجمه: مهدی احشمه

جایزه ادبیات داستانی به کلسن وایتهد برای رمان پسران نیکل رسید که داستان مدرسه اصلاح تربیت در فلوریدا را روایت می‌کند.

‌وایتهد پیش از این جایزه ادبیات داستانی پولیتزر را در سال ۲۰۱۷ برای رمان راه‌آهن زیرزمینی دریافت کرده بود. "ویلیام فاکنر" و "جان آپدایک" از دیگر نویسندگانی هستند که جایزه ادبیات داستانی پولیتزر را بیش از یک بار دریافت کرده‌اند.

بستن

کار عمیق

۴۲,۰۰۰ تومان
کال نیوپورت ترجمه: احسان قراخانی
بستن

تسویه حساب

۸۵,۰۰۰ تومان
جان گریشام ترجمه: الهه شمس نژاد

با خبر مفقودالاثر شدن پیت، اسطوره و فرمانده جنگ، مردم هرشب در کلیسای شهر جمع می‌شدند و برای سلامتی او دعا می‌کردند و نماز می‌خواندند. هنگامی که از جنگ بازگشت برای بازگشتش جشن گرفتند و به درگاه خداوند شکر کردند. اما پیت، مدتی پس از بازگشتش، بدون این‌که حتی به نزدیک‌ترین کسانش حرفی بزند و به دلیلی که فقط برای خودش روشن بود، به کلیسای شهر رفت و کشیش را که نزدیک‌ترین دوستش نیز بود به قتل رساند. اتفاقات افتاده در جنگ و وقایعی که در غیاب او در شهر رخ داده را در کتاب بخوانید.

بستن

ازدواج دروغین

۶۵,۰۰۰ تومان
کیمبرلی بل ترجمه: محدثه احمدی

هرکس رازی دارد... هفت سال از ازدواج آیریس و ویل می‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذرد و زندگی مشترک بی‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عیب‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ونقصی داشتند. تا اینکه یک‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روز صبح، ویل برای سفری کاری به فلوریدا می‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رود و خوشبختی آیریس به پایان می‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد؛ هواپیمایی به مقصد سیاتل سقوط می‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و تمام سرنشینان آن کشته می‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند و طبق گفته‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خطوط هوایی، ویل نیز از مسافران این پرواز بوده است. آیریس ماتم‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زده و مبهوت می‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ماند و فکر می‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند این یک سوءتفاهم بزرگ است. چرا ویل درباره‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سفرش به او دروغ گفته؟ چه دروغ‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دیگری ممکن است به او گفته باشد؟ آیریس با درماندگی تلاش می‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند رازهای شوهرش را کشف کند ولی در این راه، به جواب‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شوکه‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای می‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد.